prothetik-pall-on-4-bezube-čeljusti-nobel-biocare-implantati-dentalna-poliklinika-breyer

Uz inozemno osiguranje do novih zuba u Stomatološkoj Poliklinici Breyer

Sve više naših ljudi odlazi u inozemstvo kako bi sebi i svojoj obitelji osigurali bolji život. Za većinu njih proces snalaženja je iznimno težak. No, naši ljudi su silom prilika naučeni snalažljivosti. Život u inozemstvu ima i nekih prednosti za sve buduće pacijente Stomatološke Poliklinike Breyer.
Danas ćemo Vas savjetovati kako naši ljudi u inozemstvu mogu iskoristiti svoje pravo i ostvariti veliki povrat od Krankenkasse!
Pitali smo Dr. Igora Breyera!
1. Zašto se Stomatološka Poliklinika Breyer odlučila za suradnju s inozemnim zdravstvenim osiguranjima, KRANKENKASSE?
To je bila sasvim prirodna odluka, s obzirom na to da usluge Poliklinike već dugi niz godina koriste naši ljudi koji su otišli živjeti u tuđinu. U trenutku kad je Hrvatska postala članica EU odlučili smo našim ljudima pružiti tu povlasticu da za vrhunsku kvalitetu koju nudimo iskoriste svoje pravo koje im nudi inozemno zdravstveno osiguranje i dobiju povrat na stomatološke usluge naše Poliklinike.
2. Po čemu se Stomatološka Poliklinika Breyer razlikuje od ostalih poliklinika?
Prije svega, Stomatološka Poliklinika Breyer je jedna od svega nekoliko licenciranih Nobel Biocare poliklinika u Hrvatskoj specijaliziranih upravo za All on 4 ORIGINAL tj. koncept rješavanja totalnih bezubosti pomoću fiksnih proteza.
Našem uspjehu svjedoči 15182 zadovoljnih pacijenata, 17 godina implantološkog iskustva te 7 godina suradnje s inozemnim zdravstvenim osiguranjima KRANKENKASSE, što je važna informacija za naše inozemne pacijente.
3. Stvara li pacijentima problem udaljenost?
U današnje vrijeme jako dobra cestovna i zračna povezanost skraćuje vrijeme putovanja tako da udaljenost definitivno nije prepreka. Ljudi su spremni putovati kad prepoznaju dobru priliku.
Pošto smo se specijalizirali za kompleksnije implantoprotetske radove vrhunske kvalitete te spadamo u iznimno mali broj klinka koje surađuju s Krankenkasse, kako bi ostvarili svoje pravo povrata dijela iznosa terapije za vrhunsku uslugu koju nudimo našim pacijentima udaljenost ne predstavlja problem.
4. Stvara li pacijentima problem vrijeme?
Vrijeme u principu predstavlja veći problem od udaljenosti, jer ako su u radnom odnosu naši ljudi su u mogućnosti samo prilikom praznika ili tijekom godišnjih dopusta planirati duži posjet Hrvatskoj.
Svjesni smo činjenice da naši inozemni pacijenti imaju ograničeno vrijeme posjete Hrvatskoj te iz poštovanja prema njihovom slobodnom vremenu nastojimo maksimalno iskoristiti vrijeme koje su izdvojili za terapiju.  U Poliklinici pritom unaprijed organiziramo  naše stručne timove, naš dentalni laboratorij te osiguramo smještaj kako bi im se u potpunosti posvetili.
5. Na koje vrste zahvata inozemni pacijenti uglavnom dolaze u Stomatološku Polikliniku Breyer?
Kao što sam već spomenuo, Poliklinika je specijalizirana za velike implantoprotetske radove, posebice za All-on-4 ORIGINAL zbog kojeg Nobel licencu kvalitete obnavljamo jedan puta godišnje. All-On-4, fiksni most na Nobel Biocare implantatima  idealno je rješenje za osobe koje dulje vremena nemaju svoje zube ili imaju svega nekoliko preostalih zuba u čeljusti. Upravo je ta vrsta terapije ono u čemu smo najbolji.

Naš uspjeh leži u primjeni strogo propisanih protokola, godišnjem obnavljanju licence kvalitete i velikom broju zadovoljnih pacijenata. Za bezube čeljusti  All-on-4 ORIGINAL je najbolje dugoročno rješenje, no zbog iznimno visoke cijene u zemljama zapadne Europe ta vrsta terapije i kvalitete našim ljudima je uglavnom nedostižna.

all-on-4-original-stomatološka-poliklinika-breyer-sisak-implantati-cijena-nobel-biocare-krankenkasse
 Koja je Vaša preporuka našim ljudima s inozemnom adresom?
U svakom slučaju, ukoliko imate problema sa zubima ili ste nezadovoljni svojim osmijehom ne treba odgađati rješavanje problema jer s vremenom će situacija biti samo još gora.
Jasno mi je da u moru ponuda, različitih informacija koje još dodatno zbunjuju i dovode u pitanje Vašu odluku teško je pametno odlučiti. U tom slučaju ključno je skupiti dovoljno informacija na osnovi kojih ćete sa sigurnošću moći donijeti ispravnu odluku.

“Velik broj pacijenata iz zemalja naše regije prepoznali su našu konkurentnost ne samo kvalitetom, profesionalnošću nego i cijenom koja je prihvatljivija nego u zemljama zapadne Europe.”

Ne ustručavajte se, dopustite nam da budemo vaš savjetnik za najbolji odabir. Rezervirajte svoj neobavezujući pregled u Stomatološkoj Poliklinici Breyer pozivom na broj 00385995155111 ili nas kontaktirajte putem Facebook Messenger-a, rado ćemo Vas voditi u odluci do novog osmijeha!
Izvor: Članak na Dnevnom AVAZ-u