Rezervirajte termin

Prvi termin je
Besplatan

POSAO: Recepcioner (M/Ž)

01.03.2023

Stomatološka Poliklinika Breyer

Ako je multitasking tvoje srednje ime, ako si ti prvi izbor kad je organizacija u pitanju, ako je monotonija stanje koje izbjegavaš pod živu glavu onda si prava osoba za ovo radno mjesto. Prihvati izazov, prijavi se i osjeti dio atmosfere.

Opis posla:

  • naručivanje i zaprimanje pacijenata
  • organizacija rasporeda doktora
  • naplata, blagajnički poslovi
  • dio administrativnih poslova Poliklinike
  • moderiranje sastanaka
  • uska suradnja s administrativnim odjelom, klinikom te dentalnim laboratorijem

Što očekujemo od tebe:

  • SSS ili VŠSS
  • iskustvo rada na recepciji poželjno no nije uvjet
  • napredno poznavanje uredskih programa (MS Office)
  • znanje engleskog jezika
  • izražene analitičke i organizacijske sposobnosti
  • izražene vještine poslovne komunikacije
  • fleksibilnost i orijentacija na suradnju
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Što nudimo:

  • ugovor na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • sigurna i redovna primanja
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • isplata božićnice
  • pogodnosti za zaposlenike i članove njihove obitelji na dentalne usluge poliklinike
  • mogućnost sudjelovanja u projektima
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • profesionalni razvoj kroz dinamične radne zadatke
  • razvoj poslovnih vještina kroz edukacije

Radno vrijeme:

  • dvosmjenski rad + 1 radna subota mjesečno
  • nedjelja neradna

Za više informacija kontaktirajte 099 7000 999. Sve zainteresirane pozivamo da svoje molbe, životopise (u Europass CV obliku), presliku diplome i fotografiju dostave na E-mail: [email protected]  s naznakom POSAO: RECEPCIONER do 10.03.2022.

Najnovije iz našeg bloga

Pitajte doktora

Imate dodatnih ptanja o ovoj usluzi ?
Postavite direktan upit Dr.Breyeru, rado će Vam odgovoriti.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.