kieferorthopaedie-aparatić-za-zube-ortodoncija-savjeti-dentalna-poliklinika-breyer.

Aparatić za zube- savjeti iz prve ruke

Želja Vam je imati lijepe i ravne zube? Čuli ste za fiksni i mobilni aparatić, no koji je baš za Vas? Koliko ga je dugo potrebno nositi? Terapija ortodontskim napravama danas je široko raširena, ali i dalje postoje  određena pitanja vezana uz samu terapiju. Dr.Breyer gostovao je na Radiju Sisak i donio je odgovore na najčešća pitanja koja muče potencijalne ortodontske pacijente.
U AUDIO ZAPISU SAZNAT ĆETE ODGOVORE NA SVA PITANJA VEZANO UZ APARATIĆ:
  • Što je ortodoncija?
  • Za kakav aparatić se odlučiti?
  • Tko su kandidati za ortodontsku terapiju?
  • Kako održavati higijenu prilikom nošenja aparatića za zube?
  • Koliko dugo nositi aparatić za zube?
  • Kad dijete prvi put odvesti ortodontu?
  • Koje su prednosti fiksnog aparatića, a koje mobilnog?
Treba naglasiti kako pravilan odnos zubi i čeljusti nema samo estetsku važnost, već pozitivno utječe i na zdravlje cijelog žvačnog sustava. Osim toga, ortodontska terapija jedna je od najboljih preventivnih mjera koja može spriječiti nastanak karijesa na mjestima koja nisu bila dostupna čišćenju prije ortodontske terapije.
Nadamo se da smo ovim člankom ohrabrili sve roditelje da naprave prvi korak i naruče dijete na pregled kod ortodonta, te sve odrasle koji su neodlučni oko stavljanja aparatića. Nikad nije kasno za blistav i ravan osmijeh! Rezervirajte svoj neobvezujući pregled u Stomatološkoj Poliklinici Breyer pozivom na broj 0038544543289, rado ćemo Vas voditi u odluci do novog osmijeha krojenog baš po Vašoj mjeri!