poliklinika-breyer-sisak-nobel-biocare-krankenkasse-heil-und-kostenplan

POSAO: Širimo naš tim- DENTALNI ASISTENT

03.01.2024

Širimo naše kapacitete i iako nas je 40 otvaramo nova radna mjesta. Ako posjeduješ iskustvo rada kao dentalni asistent, medicinska sestra ili si tek završio školovanje pozivamo te da se odvažiš i posjetiš našu Stomatološku polikliniku u Sisku s obiteljskom tradicijom od preko 90 godina. Budi dio tima koji neprekidno raste i napreduje.

Što te čeka ako se odlučiš za rad u Stomatološkoj poliklinici Breyer?

• poticajna i kolegijalna atmosfera
  • profesionalno i stručno vodstvo uz mentora
  • rad s naprednom tehnologijom u ugodnom ambijentu
  • stabilna ustanova koja te potiče i nudi mogućnost napredovanja
  • ti za nas nikad nećeš biti samo broj, kroz bonuse nagrađujemo tvoje zalaganje, proaktivnost i napredak
  • naše sestre su iznimno važan dio tima te cijenimo i uvažavamo njihove povratne informacije
  • ravnatelj poliklinike koji je iznimno stručan, prizeman i dostupan
  • “normalno”  dvokratno radno vrijeme, bez noćnih smjena i rada nedjeljom
  • ugovor uz probni rok na neodređeno, puno radno vrijeme
  • plaćeni putni troškovi

Kakvu osobu tražimo i što očekujemo od tebe ako se odlučiš za nas?

• profesionalnost ti je na prvom mjestu i u tebe se može pouzdati
  • organizacijske i komunikacijske vještine tvoja su prednost
  • pozitivna si i proaktivna osoba uvijek spremna pomoći svom timu
  • našim doktorima ćeš biti “desna ruka” tako da od tebe očekujemo visoku manualnu spretnost
  • voliš dobru atmosferu, u kojoj se potiče razgovor, suradnja i razmjena mišljenja
  • živiš svoju profesiju koja ti je ujedno velik motivator
  • iznimno si pedantan i precizan jer u stomatologiji sve je u preciznosti i detaljima
  • iskustvo u vađenju krvi nam uvijek dobro dođe

Što će konkretno biti tvoj posao?

Kao medicinska sestra, imaš važnu ulogu u pružanju kvalitetne zdravstvene skrbi našim pacijentima. Tvoja
odgovornosti uključuje prijem pacijenata, pružanje podrške tijekom dentalnih postupaka, upravljanje
medicinskom dokumentacijom i održavanje čiste i sigurne radne okoline. Ako posjeduješ medicinsko znanje, ili želiš naučiti nešto novo, posjeduješ izvrsne vještine u komunikaciji i želiš biti dio uspješne dentalne poliklinike, pozivamo te da se prijaviš.

Uvjeti za prijavu:

• medicinska sestra, dentalni asistent, dentalni higijeničar
  • radno iskustvo u struci nije nužno
  • položen stručni ispit
  • odobrenje za samostalni rad
  • stručna sprema: SSS ili VŠS
  • znanje rada na računalu (Ms Office)

U Breyeru smo beskompromisni po pitanju jednakih mogućnosti profesionalnog razvoja, jer vrednujemo isključivo rad i brigu za naše pacijente. Sretni smo što našim pacijentima možemo pružiti vrhunsku, cjelovitu uslugu, po principu “sve na jednom mjestu”.  Kod nas ČEKA TE JEDNA SASVIM DRUGAČIJA PRIČA. PRIDRUŽI NAM SE!

Sve zainteresirane pozivamo da svoje molbe, životopise (u Europass CV obliku), presliku diplome ili svjedodžbe, potvrdu o položenom stručnom ispitu, odobrenje za samostalni rad, preporuku ako ju imaju i fotografiju dostave na e-mail: [email protected] s naznakom  POSAO:DENTALNI ASISTENT do 03.02.2024.

Oglas je pisan u muškom rodu, ali se odnosi na sve rodne identitete.

Ponosimo se činjenicom da 80% od 40 naših zaposlenika čine žene a zašto neke od njih uživaju raditi upravo u Stomatološkoj poliklinici Breyer poslušajte u videima: