stomatološka-poliklinika-breyer-sisak-nudimo-posao

POSAO: Još širimo naš tim – DOKTOR DENTALNE MEDICINE

Ako posjeduješ iskustvo rada kao doktor dentalne medicine ili si tek završio fakultet pozivamo te da se odvažiš i posjetiš našu Stomatološku polikliniku u Sisku s obiteljskom tradicijom od preko 90 godina.

Naš današnji uspjeh dugujemo našim vrijednim zaposlenicima s kojima u idućoj godini planiramo novi iskorak – otvaranje poliklinike u Zagrebu.
Što te čeka ako se odlučiš za rad u Stomatološkoj poliklinici Breyer?

• inspirativno vodstvo koje će ti pomoći da u svojoj karijeri napraviš stepenicu više od očekivanog
  • poticajna atmosfera za usvajanje novih znanja i vještina
  • napredovanje u tempu kojeg sam biraš
  • rad s naprednom tehnologijom i vrhunskim materijalima
  • povjerenje vodstva da ćeš savjesno odraditi svoj posao i nastaviti se usavršavati
  • mogućnost da predlažeš unapređenja u svim područjima rada
  • mogućnost da radiš potpune oralne rehabilitacije
  • razvoj u svim granama stomatologije
  • rad na neodređeno, puno radno vrijeme
  • stručno usavršavanje i edukacije na kongresima i simpozijima u Hrvatskoj i inozemstvu
  • ravnatelj poliklinike koji je iznimno stručan, prizeman i dostupan

Kakvu osobu tražimo i što očekujemo od tebe ako se odlučiš za nas?

• vječiti pozitivac, koji je proaktivan, profesionalan i želi rasti
  • nisi sebičan, jer mi volimo dijeliti svoje znanje
  • ipak si i komunikativan, jer pacijenti i ostali kolege te trebaju razumjeti
  • tolerantan, jer svi dajemo svoj maksimum i radimo sve u najboljoj namjeri
  • slušaš i uvažavaš svoje kolege
  • voliš dobru atmosferu, u kojoj se potiče razgovor, suradnja i razmjena mišljenja
  • cijeniš povjerenje koje smo ti spremni dati
  • brz, spretan i okretan
  • “drajva”  te struka

Ako uz sve to još poznaješ barem jedan strani jezik i rad na računalu, onda smo pravi “match”.a

Što će konkretno biti tvoj posao?

• rad vezan uz terapije konzervative, endodoncije, protetike i implantoprotetike
  • rad na velikim implantoprotetskim radovima
  • uska suradnja sa specijalistima oralne kirurgije, implantolgije, paradontologije, ortodoncije i našim Hi-Tech protetskim laboratorijem

U Breyeru smo beskompromisni po pitanju jednakih mogućnosti profesionalnog razvoja, jer vrednujemo isključivo rad i brigu za naše pacijente. Sretni smo što našim pacijentima možemo pružiti vrhunsku, cjelovitu uslugu, po principu “sve na jednom mjestu”.
U Stomatološkoj poliklinici Breyer, na 40 minuta vožnje od Zagreba, ČEKA TE JEDNA SASVIM DRUGAČIJA PRIČA. PRIDRUŽI NAM SE!

Za više informacija kontaktirajte 099 7000 999. Sve zainteresirane pozivamo da svoje molbe, životopise (u Europass CV obliku), presliku diplome i fotografiju dostave na E-mail: [email protected]  s naznakom POSAO: DOKTOR DENTALNE MEDICINE do 21.12.2023.

Oglas je pisan u muškom rodu, ali se odnosi na sve rodne identitete.

Ponosimo se činjenicom da 80% od 40 naših zaposlenika čine žene a zašto neke od njih uživaju raditi upravo u Stomatološkoj poliklinici Breyer poslušajte u videima: