All_on_4_ORIGINAL_Stomatoloska_Poliklinika_Poliklnika_Breyer

8 Savjeta Kako Prepoznati All-on-4 ORIGINAL

16.08.2019

Prethodnim člankom Stomatološke Poliklinike Breyer “SAMO DANAS -30% NA MAČKA U VREĆI” htjeli smo Vam skrenuti pažnju kako nije sve što Vam se nudi originalan rad. Osobito ako se radi o ALL ON 4 konceptu.

Sve više pacijenata dolazi u Polikliniku Breyer kako bi spasili svoje oralno zdravlje narušeno zanemarivanjem, pogrešnom ili loše izvedenom terapijom.

Danas se na tržištu nudi sve i svašta, no što Vam se pakira pod All on 4 terapiju? Na koji način prepoznati All on 4 ORIGINAL?

all-on-4-original-stomatološka-poliklinika-breyer-sisak-implantati-cijena-nobel-biocare-krankenkasse

Ne trebate biti stručnjak da bi znali prepoznati All On 4 ORIGINAL, dovoljno je slijediti ovih 8 savjeta kako bi izbjegli “mačka u vreći”:
  1. ISKLJUČIVO NOBEL BIOCARE implantati za ugradnju All on 4 ORIGINAL -a
  2. OBAVEZAN CBCT snimak prije ugradnje All on 4-a za precizno planiranje terapije
  3. VIRTUALNO PLANIRANJE TERAPIJE prije same ugradnje
  4. PERSONALIZIRANA IMPLANTOLOŠKA KNJIŽICA u kojoj je upisana specifikacija ugrađenih implantata i preciziran položaj ugradnje i nadogradnje
  5. OSOBLJE EDUCIRANO od strane izumitelja All on 4 ORIGINALA- Paula Malóa
  6.  PRIMJENA STROGO STANDARDIZIRANIH PROTOKOLA kompanije Nobel Biocare koja garantira visok stupanj uspješnosti
  7. GODINE IMPLANTOLOŠKOG ISKUSTVA jer bitno je TKO Vam ugrađuje implantate
  8. GARANCIJA na All on 4 ORIGINAL podrazumijeva  garanciju na Nobel Biocare implantate i minimalno 10 godina na fiksni most na implantatima.

All On 4 ORIGINAL je prije svega kompleksan i zahtjevan rad koji zahtjeva iznimnu preciznost i pedantnost. Najmanja pogreška može utjecati na kvalitetu i dugotrajnost rada. On ne dopušta improvizaciju ni  kompromis. Kod All on 4 ORIGINALA potrebno je obratiti pažnju na čak 138 elementa kako bi postigli savršene rezultate. Da se razumijemo, savršen rad ne podrazumijeva samo estetsku savršenost nego i funkcionalnu.

Naš ekspert za All On 4 ORIGINAL, Dr. Jelena Paliska na usavršavanju kod izumitelja originalnog koncepta Dr. Paula Malóa

Iz tog razloga, kako bi osigurali kvalitetu i dugotrajnost rada Poliklinika Breyer slijedi  strogo propisane protokole izumitelja All On 4 ORIGINAL koncepta – Paula Malóa.  Naši eksperti za All On 4 ORIGINAL  kontinuirano se educiraju kod eminentnih svjetskih implanto-protetskih stručnjaka. Na osnovi visoke uspješnosti implanto-protetskih radova i All on 4 ORIGINALA Stomatološka Poliklinika Breyer godišnje obnavlja svoju licencu kvalitete kompanije Nobel Biocare. Također, već dugi niz godina surađujemo s inozemnim zdravstvenim osiguranjem KRANKENKASSE kako bi naši inozemni pacijenti ostvarili povrat.

Upravo je  All on 4 ORIGINAL rad po čijoj kvaliteti je Stomatološka Poliklinika Breyer poznata izvan granica Hrvatske. Ukoliko niste sigurni u svoju odluku, dopustite nam da budemo Vaš savjetnik za najbolji odabir!

Rezervirajte svoj neobvezujući pregled u Stomatološkoj Poliklinici Breyer pozivom na broj 00385995155111 ili nas kontaktirajte putem Facebook Messenger-a, rado ćemo Vas voditi u odluci do novog osmijeha krojenog baš po Vašoj mjeri!

Dr.med.dent, Igor Breyer

Photo & Video